Powrót

LUKSUS W STANDARDZIE


Specjalistyczny Szpital CDT Medicus rozpoczął działalność jako 3 szpital w Lubinie w lipcu 2010r., na początku ograniczając się do skromnej bazy łóżkowej (8 łóżek na parterze) i bloku operacyjnego.  Od stycznia roku 2012 Szpital rozwinął się zwiększając swój zakres działania, w tej chwili  pracuje na 3 poziomach:

 

PARTER

 

  • izba przyjęć
  • gabinety konsultacyjne i zabiegowo-diagnostyczne
  • pracownie diagnostyczne: histopatologiczna, tomografii komputerowej i RTG, pracownia bodypletyzmografii i ergospirometrii
  • Caffe Bistro z dostępem do wi-fi

.

I PIĘTRO

 

  • sekretariat
  • oddział łóżkowy
  • gabinet lekarski Lekarzy Oddziałowych
  • gabinety zabiegowe
  • pracownia rezonansu magnetycznego (NMR)

.

II PIĘTRO

 

  • blok operacyjny składający się z 2 sal operacyjnych i sali budzeń

.

WIRTUALNY SPACER

 

Jesteśmy jednym z nielicznych, nowoczesnych, prywatnych szpitali na terenie województwa dolnośląskiego. Wykonujemy całą gamę operacji chirurgicznych, laryngologicznych, ginekologicznych oraz ortopedycznych wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt.  Blok operacyjny wyposażony w klimatyzację laminarną. Kadrę szpitala tworzą lekarze z kilkunastu różnych specjalizacji medycznych, posiadający bogate doświadczenie zawodowe. Wykwalifikowany personel pielęgniarski dokłada wszelkich starań aby pobyt na oddziale był dla pacjentów jak najmniej uciążliwy, służąc pomocą 24 godziny na dobę.

 

Szpital zlokalizowany jest na trzech kondygnacjach budynku. Od wejścia pacjenta wita obszerny, jasny hol z centralnie usytuowaną ladą recepcyjną. Wzdłuż ciągów komunikacyjnych stoją wygodne, skórzane kanapy i stojaki z kolorową prasą. Ściany ozdabiają autorskie prace absolwentki Wrocławskiej ASP. Prawdziwa, soczysta zieleń roślin, stanowi naturalne dopełnienie tego wystroju.

 

Szpital dysponuje 14 stoma komfortowo wyposażonymi pokojami dla pacjentów, jedno-, dwu- i trzyosobowymi. Każda sala utrzymana jest w odmiennej kolorystyce. Konsekwentne przestrzeganie obranej linii stylistycznej, zapewnia estetyczną harmonię i elegancję tych pomieszczeń. Wszystkie pokoje dla pacjentów są wyposażone w 37” telewizory i przyłącza do internetu. Ponadto sale posiadają własne łazienki o nowoczesnym designie, wyposażone w wysokiej jakości armaturę i urządzenia dodatkowe (suszarki do rąk i do włosów, dodatkowe punkty świetlne, uchwyty dla niepełnosprawnych).

 

W szpitalu specjalistycznym CDT Medicus z siedzibą w Lubinie każdego Pacjenta traktujemy wyjątkowo, zapewniamy pełen profesjonalizm, najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów oraz komfort pobytu.

 


 

 

 

 


 

Facebook Twitter Youtube
Facebook Twitter Youtube
Aktualności Nasi specjaliści Media o nas