Powrót

REJESTRACJA NA REHABILITACJĘ

 

Jak zarejestrować się na rehabilitację?

Są dwie możliwości rejestracji na zabiegi:

  • na NFZ (Narodowy Fundusz Zdrowia

Do rejestracji na Narodowy Fundusz Zdrowia potrzebne jest Państwu skierowanie z wizyty  odbytej na koszt NFZ od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej ( POZ) czyli lekarza ogólnego bądź lekarza specjalisty np. lekarza rehabilitacji, ortopedy, neurologa itp. Termin ważności skierowania nie może przekraczać 30 dni od daty widniejącej na omawianym dokumencie (skierowanie posiada miesiąc ważności). Skierowanie, które zostało wypisane na prywatnej wizycie lekarskiej nie jest honorowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

  •  rehabiitacja komercyjna (odpłatna)

Odpłatnie w ramach umów podpisanych przez zakłady pracy, w ramach polis wykupionych w centrach medycznych, zawodnicy i sportowcy

Skierowanie na tego rodzaju zabiegi jest ważne 3 miesiące. Gdy nie posiadają państwo takiego dokumentu możliwa jest rejestracja na bezpłatną konsultację, po której otrzymują państwo skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne. Dokument ten upoważnia państwa do wykupienia zabiegów rehabilitacyjnych jedynie w placówce CDT Medicus.

    • rehabilitacja w ramach umów podpisanych przez zakłady pracy

Skierowanie upoważniające do wykonywania zabiegów jest ważne trzy miesiące lecz musi być ono wypisane od lekarza placówki CDT Medicus. ( O szczegółowe informacje dotyczące pakietów firmowych prosimy pytać pracodawcę Państwa firmy bądź rejestrację rehabilitacji CDT Medicus)

    • rehabilitacja w ramach polis wykupionych w centrach medycznych

Skierowanie niezbędne do wykonywania zabiegu zlecone przez lekarza uprawnionego danej firmy ubezpieczeniowej oraz dostęp do pakietu rehabilitacji, który jest potwierdzany przez rejestrację rehabilitacji CDT Medicus. 

    • rehabilitacja zawodników, sportowców

Wraz z skierowaniem, bądź indywidualnie z trenerem prosimy o kontakt z rejestracją CDT Medicus.

Rejestrację prowadzimy w przychodni CDT Medicus w dziale rehabilitacji osobiście oraz telefonicznie.

Facebook Twitter Youtube
Facebook Twitter Youtube
Aktualności Nasi specjaliści Media o nas