Powrót

WYRÓŻNIENIE "GAZELE BIZNESU" DLA CDT MEDICUS

Dodano: 20.11.2014 r.

 gazele biznesu dla cdt medicus

Dziennik Puls Biznesu, w dorocznym rankingu,wyróżnił CDT Medicus – GAZELĄ BIZNESU 2013. Tym samym potwierdził przynależność Spółki do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie dolnośląskim.                       

 

Gazela, z punktu widzenia Pulsu Biznesu, to firmamałej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów, a w razie zagrożenia z ich strony po prostu ucieka do przodu. Prestiżowe wyróżnienie mianem Gazele Biznesu przyznawane jest firmom, które m.in. przez 3 kolejne lata odnotowywały zyski i przyrost sprzedaży, firmom o nieskazitelnej reputacji i uczciwości wobec skarbu państwa.

gazele biznesu dla cdt medicus

Jesteśmy dumni z faktu przynależności do elitarnego klubu: GAZEL BIZNESU – podkreśla – Artur Kwaśniewski prezes CDT Medicus. Zakwalifikowano nas do grupy najdynamiczniej rozwijających się firm na podstawie obiektywnej i merytorycznej oceny. Wyróżnienie jest uhonorowaniem ostatnich lat naszej pracy w sektorze usług zdrowotnych. Nasz dynamiczny rozwój związany jest ze stale poszerzanym zakresem usług diagnostyczno-terapeutycznych w obszarze specjalistki ambulatoryjnej i szpitalnej. Usługi te kierujemy do pacjenta "prywatnego", który pozwala nam z roku na rok zwiększać przychody firmy – podsumowuje prezes.

źródło:gazele.pb.pl

 

Facebook Twitter Youtube
Facebook Twitter Youtube
Aktualności Nasi specjaliści Media o nas