Powrót

WYRÓŻNIENIE "CENTRUM MEDYCZNE 2014" DLA CDT MEDICUS

Dodano: 20.11.2014 r.

CDT Medicus, decyzją niezależnej Kapituły, znalazło sie w gronie wyróżnionych Godłem „Centrum Medyczne Roku 2014”.

Nominacja do Godła, stanowi uhonorowanie i ugruntowanie pozycji firmy na rynku medycznym.

"Opieką, którą sprawujemy w naszym centrum medycznym, została oceniona na tyle wysoko, że odznaczono nas Godłem – mówi dr n.med. Jacek Worobiec, wiceprezes CDT Medicus.

Z pewnością jest to także potwierdzenie właściwego kierunek naszego rozwoju.

Chcemy rozwiązywać jak najszerszy wachlarz problemów zdrowotnych naszych pacjentów. Wydaje nam się, że z każdym rokiem jesteśmy coraz lepiej przygotowani.

 

W naszej ofercie pojawiają się nowe specjalności co przekłada się na wzrost liczby pacjentów. Ubiegający się o nasze usługi są z coraz odleglejszych obszarów, a to oznacza, że nasz wspólny wysiłek – praca zespołu sekretarek, pielęgniarek i lekarzy jest oceniana wysoko – podkreśla wiceprezes J. Worobiec.

CDT Medicus jest jednym z nielicznych centrów, które mają możliwość szybkiej i możliwie wielospecjalistycznej diagnostyki w jednym miejscu. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku pacjentów, którzy zgłaszają się do placówki z problemem wcześniej nie zdiagnozowanym.  Jesteśmy w stanie uzyskać rozwiązanie niemal każdego problemu, zwłaszcza że współpracują z nami lekarze konsultanci i najlepsi specjaliści. Jednocześnie potrafimy bardzo sprawnie przygotować pacjentów do dalszego leczenia w wyspecjalizowanych ośrodkach. Potwierdzeniem wysokiej oceny naszej działalności jest to, że codziennie z naszych usług korzysta około 1000 pacjentów - podsumowuje J. Worobiec

Jestem przekonany, że tworzymy zespół, który dobrze i rzetelnie wykonuje swoją pracę.

Cieszy nas, gdy instytucja zewnętrzna, jak Centralne Biuro Certyfikacji, również to dostrzega. 

 

źródło materiału: http://www.certyfikacjakrajowa.org.pl/index.php?p=Zdrowie_Medycyna_Farmacja_2013 

Facebook Twitter Youtube
Facebook Twitter Youtube
Aktualności Nasi specjaliści Media o nas